Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

09 września 2016

Na MSPO Thales prezentuje taktyczny bojowy bezzałogowy statek latający Watchkeeper X, spełniający wymagania Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach programu Gryf. 

W Kielcach prezentowana jest pełnoskalowa makieta bbsl Watchkeeper X, z pociskami FFLMM / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Polska Grupa Zbrojeniowa i Grupa Thales podpisały, podczas czerwcowych targów przemysłu obronnego Eurosatory, które odbyły się w Paryżu, list intencyjny, dotyczący współpracy w zakresie rozwoju polskiego przemysłu obronnego i kosmicznego.

Porozumienie zakłada możliwość współpracy obydwu podmiotów w programach związanych z obroną powietrzną i rozpoznaniem, bezzałogowymi statkami latającymi, czy  rozwiązaniami dla marynarki wojennej, a także systemami kierowania i dowodzenia, łączności, komputeryzacji, wywiadu, rozpoznania i obserwacji, wozami bojowymi, uzbrojeniem kierowanym, kosmosem, zarządzaniem ruchem lotniczym i cyberbezpieczeństwem.

Podpisanie listu intencyjnego otwiera nowe perspektywy współpracy Thalesa i PGZ. Thales jest gotów zapewnić znaczący transfer technologii spółkom wchodzących w skład PGZ. Thales deklaruje także wsparcie polskiego przemysłu obronnego w procesie uzyskania wymaganych autoryzacji, niezbędnych do eksportu produktów i systemów wytworzonych w ramach współpracy.

Wiemy, że możemy przystosować Watchkeepera do polskich wymagań. Dzięki listowi intencyjnemu podpisanemu z PGZ mamy znacznie więcej możliwości współpracy w zakresie produkcji, certyfikacji i eksportu bsl. PGZ jest bardzo chętna do współpracy z nami - mówi Matt Moore, szef działu bsl Thalesa. Nasza oferta dotycząca Gryfa jest najlepsza. Wiemy, że mamy najlepszy produkt, a nasza propozycja współpracy przemysłowej jest bardzo konkurencyjna - podkreśla Matt Moore.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.