Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

09 września 2016

Dzisiaj na MSPO podpisano umowę o dostawie 5,56-mm karabinków reprezentacyjnych MSBS-5,56R dla kompanii honorowej Służby Więziennej.

Ceremonia podpisania umowy na dostawy karabinków reprezentacyjnych MSBS-5,56R dla kompanii honorowej Służby Więziennej

Fabrykę Broni reprezentował podczas uroczystości prezes zarządu Adam Suliga, a Służbę Więzienną ppłk Krzysztof Jędrzejak, Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu. Wartość umowy wynosi 440 tys. zł. Łącznie Służba Więzienna odbierze 40 karabinków MSBS-5,56R zasilanych amunicją 5,56 mm x 45 wraz z dodatkowym wyposażeniem – chromowanymi nożami-bagnetami, skórzanymi pasami transportowymi, pasami głównymi i kompletem ładownic. Broń będzie dostarczona do funkcjonariuszy już z nowymi 10-nabojowymi magazynkami, dostosowanymi jedynie do ładowania ślepymi nabojami 5,56 mm x 45 o mniejszej długości całkowitej, niż amunicja bojowa.

Do SW trafi 40 karabinków MSBS-5,56R wraz z dodatkowym wyposażeniem: chromowanymi nożami-bagnetami, skórzanymi pasami transportowymi, pasami głównymi i kompletem ładownic / Zdjęcia: Remigiusz Wilk

To kolejna partia ceremonialnych karabinków MSBS-5,56R dostarczona przez Łucznika w tym roku. Wcześniej Fabryka Broni przekazała Batalionowi Reprezentacyjnemu Wojska Polskiego 150 tych konstrukcji strzeleckich. To liczba wystarczająca do wyekwipowania jednej kompanii reprezentacyjnej (połowa karabinków jest używanych do szkolenia, reszta do celów ceremonialnych). Wraz z obecnym zamówieniem, liczba wyprodukowanych MSBS-5,56R wzrośnie do blisko 200.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.