Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pożar silnika An-225

Lotnictwo cywilne, 11 listopada 2016

Wczoraj na lotnisku Leipzig/Halle pod Lipskiem zapalił się jeden z silników pod lewym skrzydłem największego samolotu świata – An-225. W gaszenia pożaru brało udział 9 wozów straży pożarnej. Akcja trwała około kwadrans.

Na lotnisku pod Lipskiem zapalił się jeden z sześciu silników największego samolotu na świecie – An-225

Nie wiadomo, kiedy samolot będzie zdolny do lotu. To wyjaśniają właśnie specjaliści. Według lokalnych mediów, An-225 miał odlecieć dziś o 18:00 na lotnisko Diego Aracena w Chile z międzylądowaniem m.in. w Keflavik na Islandii i Goose Bay w Kanadzie. Ma przewieźć ładunek ważący 180 ton.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.