Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jeju Air kupuje Boeingi

Lotnictwo cywilne, 11 stycznia 2017

Południowokoreańskie towarzystwo Jeju Air zakupiło 3 Boeingi 737-800.

Flota Jeju Air składa się obecnie z 26 Boeingów 737-800 / Zdjęcie: Tomasz Hypki

Przedstawiciele Boeinga i południowokoreańskich linii lotniczych Jeju Air podpisali w Seattle umowę zakupu 3 samolotów wąskokadłubowych 737-800, z wyposażeniem kabiny pasażerskiej Sky Interior. Jej wartość to ok. 300 mln USD (1,24 mld zł).

Zakup nowych Boeingów jest ważnym krokiem w naszej strategii rozwoju – powiedział prezes Jeju Air Ken Choi. – Doskonale rozumiemy korzyści płynące z posiadania i eksploatacji nowych samolotów. […] Jesteśmy przekonani, że to zamówienie zapewni Jeju Air dalsze wzmocnienia pozycji jako wiodącego taniego przewoźnika w Azji Północno-Wschodniej.

Założone w 2005 Jeju Air mają swoją główną siedzibę w porcie lotniczym Czedżu. Ich drugim hubem jest międzynarodowy port lotniczy Seul-Inczon. Flota przewoźnika składa się z 26 Boeingów 737-800, które wykonują codziennie 150 lotów, obsługując połączenia do 40 dsestynacji krajowych i zagranicznych.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.