Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Baza Wizz Air na Luton

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2017

Wizz Air otworzy nową bazę na lotnisku Londyn Luton w Wielkiej Brytanii.

Londyn Luton jest pierwszym lotniskiem w Wielkiej Brytanii, na którym Wizz Air otworzy swoją bazę. Linie oferują stąd loty od 12 lat / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, zapowiedziała otwarcie 18 czerwca 28. bazy, zlokalizowanej na lotnisku Londyn Luton w Wielkiej Brytanii. Będzie w niej stacjonował nowy samolot pasażerski Airbus A320.

- Dzisiejsze wydarzenie jest kolejnym dowodem na zaangażowanie Wizz Air w działalność w Wielkiej Brytanii. Nasz pierwszy lot Wizz w Wielkiej Brytanii odbył się w 2004 roku z Londynu Luton i od tego czasu przewieźliśmy ponad 35 milionów pasażerów na naszych niskokosztowych trasach w brytyjskiej siatce połączeń. Wizz zapewnia klientom w Wielkiej Brytanii bezpośrednie połączenia oraz niskie ceny podróży lotniczych dając możliwość poznania uroków regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki ofercie Wizz nasi klienci mogą odwiedzać swoich bliskich, a także odkrywać wyjątkowe i różnorodne miejsca. Będąc jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, tworzymy bazę i miejsca pracy w Londynie Luton, gdzie Wizz jest drugim co do wielkości przewoźnikiem i ważnym partnerem biznesowym mającym wyraźny wpływ na rozwój zatrudnienia w regionie – powiedział József Váradi, prezes Wizz Air.

Otwarcie nowej bazy wzmocni pozycję Wizz Air w porcie lotniczym Londyn Luton, gdzie linia jest 2. największym przewoźnikiem. Do 42 wzrośnie liczba tras Wizz oferowanych z tego lotniska. Przewoźnik stworzy 36 miejsc pracy bezpośrednio związanych z działalnością linii w regionie.

Trzy nowe kierunki Wizz połączą Londyn Luton z Tel Awiwem w Izraelu, Prisztiną, stolicą Kosowa i Kutaisi w Gruzji (Wizz Air otwiera bazę w Kutaisi , 2016-09-23i), zapewniając tym samym jedyne bezpośrednie połączenie pomiędzy Gruzją i Wielką Brytanią. Ponadto w związku z umieszczeniem samolotu w bazie wzrośnie częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach: połączenia do Suczawy będą obsługiwane 5 razy w tygodniu, do Konstancy 4 razy, a do Jassy Wizz Air będzie latać codziennie.

W 2016, będąc 2. co do wielkości przewoźnikiem na lotnisku Londyn Luton, Wizz przewiózł ponad 5 mln pasażerów. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 jest prawie 6,3 mln miejsc na trasach w londyńskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 13% w porównaniu do poprzedniego ub.r. (Pierwszy lot Wizz Air z Olsztyna , 2016-06-22). 


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.