Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DCNS na Idex 2017

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 17 lutego 2017

Francuska grupa stoczniowa zaprezentuje swoją ofertę podczas rozpoczynających się w niedzielę targów Idex 2017.

DCNS zaprezentuje na Idex szeroką ofertę okrętów i uzbrojenia opracowaną z myślą o państwach regionu / Zdjęcie: Michał Jarocki

Dla DCNS udział w rozpoczynających się w niedzielę targach Idex 2017 będzie okazją do zaprezentowania swojej oferty skierowanej do państw regionu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Producent przedstawi produkty, które opracowano z myślą o umożliwieniu użytkownikowi uzyskania dominacji wojskowej na interesujących go akwenach, zarówno podczas prowadzenia działań bojowych na powierzchni jak i pod wodą.

W Abu Zabi wystawione zostaną modele najnowocześniejszych okrętów nawodnych zaprojektowanych i zbudowanych przez DCNS. Goście targów Idex będą więc mogli bliżej zapoznać się ze szczegółami konstrukcji korwety rakietowej typu Gowind 2500, która została zakupiona m.in. przez marynarkę wojenną Egiptu (Wodowanie egipskiego Gowinda, 2016-09-20), a także fregaty rakietowej FREMM i śmigłowcowca desantowego typu Mistral (ENS Anwar Sadat przekazany Egiptowi, 2016-09-19; Languedoc przekazana, 2016-03-17).

DCNS zaprezentuje też w Abu Zabi model konwencjonalnego okrętu podwodnego Scorpène. Będzie również można zapoznać się z koncepcją OP nowej generacji SMX 3.0 (na zdjęciu), którą po raz pierwszy przedstawiono podczas zeszłorocznych targów Euronaval w Paryżu (Euronaval 2016: Prezentacja SMX 3.0 , 2016-10-17). 


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.