Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwie nowe trasy Wizz Air do Kijowa

Lotnictwo cywilne, 13 marca 2017

Linie Wizz Air ogłaszają otwarcie dwóch nowych tras z Polski do Kijowa.

Od 25 sierpnia Wizz Air zaoferuje loty do Kijowa z Lublina i Poznania / Zdjęcie: Port lotniczy Kijów-Żuliany

Wizz Air ogłasza dzisiaj otwarcie dwóch nowych tras z Polski do Kijowa łącząc Lublin i Poznań ze stolicą Ukrainy. Oba połączenia będą działać od 25 sierpnia, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Nowe połączenia umocnią relacje biznesowe między Ukrainą i Polską. Węgierski przewoźnik oferuje aktualnie loty do Kijowa ze wszystkich swoich 6 baz operacyjnych w Polsce.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością ogłaszamy dwie długo wyczekiwane trasy z Lublina i z Poznania do Kijowa. Wizz Air łączy obecnie stolicę Ukrainy ze wszystkimi swoimi sześcioma bazami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe trasy szybko zyskają popularność wśród naszych klientów.

W 2016 Wizz Air przewiozły ponad 6,9 mln pasażerów na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 13% w stosunku do poprzedzającego roku. Towarzystwo ma obecnie 6 baz operacyjnych na lotniskach w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto przewoźnik oferuje połączenia ze Szczecina oraz portu lotniczego Olsztyn-Mazury.

W tym roku w Polsce bazować będą 22 samoloty Wizz Air (6. samolot Wizz w Katowicach, 2017-03-09). Linie zatrudniają też ponad 800-osobową załogę. Wraz z nowymi połączeniami do Kijowa, polska siatka połączeń Wizz składa się aktualnie ze 151 tras do 27 krajów.


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.