Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Silk Way kupiły Boeingi 737 Max

Lotnictwo cywilne, 18 kwietnia 2017

Linie Silk Way z Azerbejdżanu kupiły 10 samolotów komunikacyjnych Boeing 737 Max 8.

Flota Silk Way składa się obecnie w większości z samolotów produkowanych w Seattle / Zdjęcie: Boeing

Silk Way to jeden z wiodących w Azji Środkowej przewoźników cargo. Ich siatka połączeń obejmuje porty w Europie i na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Hubem Silk Way jest międzynarodowy port lotniczy im. Hejdara Alijewa w Baku. Flota towarzystwa składa się obecnie z 2 Boeingów 767-300F, 3 747-400F i 3 747-8F oraz 3 An-12 i 7 Ił-76TD (Kolejne towarowe 747 dla Silk Way , 2015-01-09).

Niedawno azerskie towarzystwo poinformowało o zawarciu z Boeingiem kolejnej umowy. Tym razem dotyczy ona nabycia 10 samolotów komunikacyjnych Boeing 737 Max 8. Ich wartość katalogowa to 1,1 mld USD (4,38 mld zł). Dotychczas nabywca nie był ujawniony i jako taki figurował na liście zamówień koncernu z Seattle (Certyfikat FAA dla Boeinga 737 Max 8, 2017-03-10).   

Pierwsze dwa Boeingi 737 Max 8 mają być dostarczone pod koniec 2018. Pozostałe samoloty trafią do floty przewoźnika do końca 2020.

Sukces i rentowność Silk Way to bezpośredni skutek inwestowania we flotę i usługi, a także wzrost regionalnego i międzynarodowego zasięgu. Jestem przekonany, że utrzymamy tempo wzrostu, ze wsparciem 10 nowych Boeingów 737 Max 8 – powiedział Zaur Akhundov, prezes grupy Silk Way.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że poszerzymy nasze partnerstwo z Silk Way tym zleceniem na samoloty. Doceniamy nasze partnerstwo z Silk Way i jesteśmy wdzięczni za ich długotrwałe zaufanie do produktów Boeinga – dodał Marty Bentrott, wiceprezes Boeing Commercial Airplanes ds. sprzedaży na Bliskim Wschodzie, w Turcji, Rosji i Azji Środkowej.


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.