Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

60. rekord G280

Lotnictwo cywilne, 19 kwietnia 2017

Gulfstream poinformował o ustanowieniu 60. rekordu prędkości przelotu przez odrzutowiec klasy biznes G280.

Od czasu wejścia do eksploatacji w 2012 Gulfstream G280 ustanowił 60 rekordów prędkości przelotu pomiędzy dwiema destynacjami / Zdjęcie: Gulfstream Aerospace

Udając się na tegoroczny Avalon Airshow, który odbył się na początku marca na lotnisku położonym 50 km na południowy zachód od australijskiego Melbourne, odrzutowiec klasy biznes Gulfstream G280 wystartował z Singapuru i przebył 6170 km w czasie 7 h 21 min, rozwijając średnią prędkość M0,81.

Po powrocie do Singapuru, w następnym tygodniu G280 udał się rejs do Dubaju-Al Maktum, pokonując 5883 km w 7 h 18 min, ze średnią prędkością M0,82.

Klienci Gulfstreama na całym świecie mogą polegać na G280 dzięki jego doskonałym osiągom. Dzięki swojej prędkości i zasięgowi, G280 jest jedynym odrzutowcem klasy biznes średniej wielkości, który może pokonać silne wiatry czołowe i połączyć Singapur z Dubajem w rekordowym czasie – powiedział Scott Neal, starszy wiceprezes Gulfstreama ds. sprzedaży (Transpacyficzny wyczyn G280, 2017-01-26).


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.