Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dialog techniczny w programie Demag

Marynarka wojenna, 20 kwietnia 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego w sprawie pozyskania brzegowej dynamicznej stacji demagnetyzacyjnej, pk. Demag.

Demagnetyzacja okrętów polega na sprowadzeniu ich pól magnetycznych do minimalnego poziomu. Służy to zabezpieczeniu jednostek przed magnetycznymi minami morskimi. Na zdjęciu pływającą stacja demagnetyzacyjna SD-13, proj. B208 / Zdjęcie: 3. Flotylla Okrętów

Inspektorat Uzbrojenia przeprowadzi dialog techniczny w celu pozyskania informacji do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia dla określenia możliwości uzyskania zdolności do obrony biernej jednostek pływających poprzez minimalizację ich pól fizycznych. Temu zadaniu służyć ma brzegowa dynamiczna stacja demagnetyzacyjna, pk. Demag, której zakup jest planowany.

Dialog techniczny będzie obejmował m.in. ocenę możliwości spełnienia przez oferowany sprzęt wojskowy (SpW) wstępnie określonych wymagań, oszacowanie kosztów pozyskania, eksploatacji i wycofania SpW, wstępne oszacowanie harmonogramu pozyskania SpW, sprecyzowanie uwarunkowań dotyczących systemu zabiezpieczenia logistycznego, bezpieczeństwa dostaw i szkolenia, określenie możliwości opracowania SpW w oparciu o rodzime ośrodki badawcze i wytwarzania przez rodzimy przemysł, a także zasad nadzoru i odbioru jakościowego projektowanych i budowanych systemów.

Przedsiębiorstwa zainteresowane uczestnictwem w dialogu technicznym mają czas do 2 maja na składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w procesie. Przeprowadzenie dialogu zapowiedziano na maj br. 

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.