Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szkolenie policjantów w 8. FOW

Marynarka wojenna, 20 kwietnia 2017

W dn. 19-21 kwietnia na terenie 8. Flotylli Obrony Wybrzeża przebywają słuchacze kursu specjalistycznego dla przewodników psów do działań bojowych.

Szkolenie policjantów z psami w Porcie Wojennym i na okrętach umożliwia słuchaczom kursu oraz ich podopiecznym zapoznanie się z warunkami pracy i służby na morzu / Zdjęcia: 8. Flotylla Obrony Wybrzeża

Kurs zorganizowało Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Biuro Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. Jego poszczególne elementy prowadzone są na okręcie transportowo – minowym, kutrze transportowym i nabrzeżach Portu Wojennego.

Celem kursu jest poprawa skuteczności policji przy prowadzeniu działań bojowych, których celem jest uniemożliwienie przeprowadzenia zamachów terrorystycznych i przeciwdziałanie zagrożeniom. Czynności te realizowane mają być przy współudziale specjalnie przygotowanych w tym zakresie policjantów z psami służbowymi.

Podczas trzydniowego pobytu w świnoujskim Porcie Wojennym policjanci zapoznają się z infrastrukturą portową i specyfiką służby na okrętach. W czasie ćwiczeń na okręcie transportowo-minowym zaznajomiono ich z budową i przeznaczeniem jednostki. W trakcie wyjścia w morze na pokładzie kutra transportowego zrealizowano m.in. ćwiczenia z zakresu zatrzymywania niebezpiecznych osób na okręcie w ruchu.

Na podstawie informacji 8. FOW
Galeria


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.