Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Transavią z Katowic do Amsterdamu

Lotnictwo cywilne, 12 maja 2017

Transavia zainaugurowała nową trasę z Katowic do Amsterdamu.

Połączenie Katowice – Amsterdam obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu / Zdjęcie: Transavia

We wtorek Transavia, niskokosztowa linia należąca do Grupy Air France-KLM, rozpoczęła bezpośrednie rejsy pomiędzy Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach a Amsterdamem. Połączenie obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i niedzielę.

Anita Sunter, rzecznik prasowy Transavii powiedziała: Cieszymy się, że możemy zaoferować trzy rejsy tygodniowo pomiędzy Katowicami a Amsterdamem. To dla nas zaszczyt móc gościć na pokładach naszych samolotów polskich pasażerów i oferować im atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Artur Tomasik, Prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego, zarządzającego katowickim portem dodał: O połączenie do stolicy Holandii zabiegaliśmy od dłuższego czasu. Cieszymy się, że Transavia przekonała się do naszych argumentów i uruchomiła trasę do Amsterdamu. Mamy nadzieję, że to początek naszej udanej i owocnej współpracy z tym nowym na naszym lotnisku przewoźnikiem (Letnie nowości Pyrzowic, 2017-03-29).

Linia Transavia jest częścią grupy Air France-KLM. W ruchu rozkładowym i czarterowym swoje usługi świadczy już od 50 lat (Transavia znowu w Polsce, 2016-09-28). Aktualnie oferuje ponad 110 tras w Europie i do Afryki Północnej. Transavia przewozi rocznie około 11 mln pasażerów i operuje z 7 baz w Europie, w Holandii (Amsterdam, Rotterdam/Haga i Eindhoven), Francji (Paryż, Nantes i Lyon) i Niemczech (Monachium).
GaleriaPowiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.