Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trzecie codzienne połączenie do Brisbane

Lotnictwo cywilne, 13 maja 2017

Linie Emirates zapowiedziały otwarcie trzeciego codziennego połączenia do Brisbane w Australii 1 grudnia tego roku.

Od 1 grudnia Emirates zaoferują codziennie 3 loty do Brisbane, w tym jeden bezpośredni, obsługiwany przez Boeinga 777-200LR / Zdjęcie: Emirates

Rejs bezpośredni będzie realizowany przez Boeinga 777-200LR, na którego pokładzie znajduje się 8 miejsc w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes i 216 w klasie ekonomicznej. W ten sposób oferowanie na trasie między Brisbane a macierzystym portem Emirates w Dubaju zwiększy się o 3724 miejsca tygodniowo w obu kierunkach.

Dzięki temu pasażerowie Emirates zyskają większy wybór lotów do Australii – z zaledwie jedną przesiadką w Dubaju. Lot z Dubaju zaplanowano na 22:00 z lądowaniem w Brisbane o 18:15 następnego dnia. Lot powrotny z Brisbane zaplanowano na 22:25 z lądowaniem w Dubaju o 7:00 następnego dnia (wszystkie czasy miejscowe).

Oprócz tego będą realizowane dotychczasowe dwa codzienne połączenia Brisbane-Dubaj. Jeden z rejsów kursuje bezpośrednio między Dubajem a Brisbane, a stamtąd do Auckland w Nowej Zelandii (A380 ląduje w Nowej Zelandii, 2016-11-04), natomiast drugi wykonywane jest między Dubajem a Brisbane przez Singapur. Ponadto w ramach porozumienia code-share z liniami Qantas, Emirates oferuje dwa połączenia dziennie z Brisbane do Singapuru.

Już wcześniej przewoźnik zapowiedział zastąpienie Boeinga 777-300ER Airbusem A380 w trzecim codziennym połączeniu do Melbourne od 25 marca 2018, dzięki czemu wszystkie 3 loty Dubaj-Melbourne będą realizowane przez największe samoloty komunikacyjne świata (A380 na połączeniach do Melbourne , 2017-05-05).

Australia cieszy się popularnością wśród podróżujących z całego świata ze względu na różnorodne miasta i nadmorski styl życia. Brisbane słynie z bujnego życia kulturalnego i jest głównym portem australijskiego Złotego Wybrzeża, popularnego regionu turystycznego i gospodarza Igrzysk Wspólnoty Narodów w 2018.


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.