Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

14 mln pasażerów Ryanaira w Krakowie

Lotnictwo cywilne, 17 maja 2017

Od 2005 z usług linii Ryanair w MPL Kraków-Balice skorzystało 14 mln podróżnych.

Jubileuszową, 14-mln pasażerką Ryanaira w Krakowie była pani Lidia Telesz (w środku), która podróżowała do Walencji / Zdjęcie: Ryanair

Ryanair dziś ogłosił, iż od 2005 przewiózł 14 mln pasażerów z/do Krakowa. Jubileuszową pasażerką była pani Lidia Telesz, która wraz z przyjaciółmi podróżowała z Krakowa do Walencji. Pani Lidia otrzymała od irlandzkiego przewoźnika 2 bilety na podróż z Krakowa, a od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice im. Jana Pawła II pamiątkowy upominek – markową podręczną walizkę. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu inauguracyjnego z Krakowa do Walencji poczęstowani zostali pysznym tortem. 

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE Ryanaira powiedziała: Ryanair od 2005 przewiózł 14 milionów pasażerów z/do Krakowa. Mieszkańcy Małopolski, a także turyści mają obecnie do wyboru ponad 50 tras z/do Krakowa. W związku z dalszym rozwojem w Polsce, a także kontynuacją programu Always Getting Better już wkrótce, mogą także oczekiwać kolejnych udogodnień oraz jeszcze niższych cen biletów.

Radosław Włoszek, prezes MPL Kraków-Balice powiedział: Dzięki rozwijającej się współpracy z bazowym przewoźnikiem Ryanair obsługujemy dzisiaj już 14-milionowego pasażera tego przewoźnika. Cieszę się, że pani Lidia zaczyna realizację jednego ze swoich pomysłów na podróż od lotu do Walencji – jednego z 7 nowych połączeń naszego bazowego przewoźnika.

W tym roku irlandzki przewoźnik oferuje łącznie ponad 50 połączeń z Krakowa, gdzie Ryanair obsłuży 2,8 mln pasażerów i przyczyni się do utworzenia 2000 miejsc pracy.   Wśród 7 nowych letnich połączeń pasażerowie znajdą loty do: Porto, Walencji, Lourdes, Lamezii, Pescary, Wenecji-Treviso i Chanii (11 nowych tras z Krakowa, 2017-03-27).


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.