Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Łączone loty Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 18 maja 2017

Ryanair ogłosił wprowadzenie pierwszych lotów łączonych na lotnisku Rzym-Fiumicino, umożliwiając swoim pasażerom podróże tranzytowe w ramach siatki połączeń.  

Irlandzki przewoźnik wprowadził loty łączone na 10 trasach z przesiadką w Rzymie-Fiumicino / Zdjęcie: Ryanair

Od wczoraj pasażerowie Ryanaira mogą wyszukać lot łączony przez Rzym-Fiumicino na stronie internetowej przewoźnika i zarezerwować lot łączony na 10 pierwszych trasach z przesiadką w stolicy Włoch, otrzymując jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego. Podróżni mogą w ten sposób polecieć z/do Alicante, Barcelony, Bari, Brukseli, Comiso, Katanii oraz na Maltę i Sycylię (Palermo). Pasażerowie irlandzkiej linii mogą skorzystać z tranzytów wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej terminala oraz nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania w Rzymie-Fiumicino.

Usługa lotów łączonych jest najnowszą inicjatywą Ryanaira w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Już wkrótce pasażerowie mogą oczekiwać jeszcze większej liczby lotów łączonych w ramach całej siatki połączeń Ryanaira (14 mln pasażerów Ryanaira w Krakowie , 2017-05-17).

Cieszymy się bardzo mogąc uruchomić pierwsze loty łączone z przesiadką w Rzymie-Fiumicino. Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwość zarezerwowania lotów łączonych w Europie. Na początek w sprzedaży znajduje się 10 tras z Rzymu, z których mogą korzystać nasi pasażerowie tranzytowi bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala, a także odbioru i ponownego nadania bagażu do miejsca docelowego – powiedziałDavid O’Brien, dyrektor handlowy Ryanaira.

Już wkrótce (w ciągu kilku tygodni/miesięcy) w ramach lotów łączonych będzie można skorzystać z jeszcze większej liczby tras. Nadal prowadzimy również rozmowy z liniami lotniczymi Aer Lingus i Norwegian, a także innymi potencjalnymi partnerami, aby jeszcze w tym roku zaproponować naszym pasażerom loty łączone z wykorzystaniem połączeń realizowanych przez innych przewoźników – dodał David O’Brien (Loty Norwegian z Paryża do USA, 2016-02-19, Rozterki Aer Lingus , 2014-11-05).


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.