Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

13 lat Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 19 maja 2017

Wizz Air świętuje dzisiaj 13. rocznicę swojego pierwszego lotu. W ciągu minionych lat, linia stała się największym niskokosztowym przewoźnikiem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rysunek: Wizz Air

W ciągu minionych 13 lat, samoloty Wizz Air pokonały w sumie ponad 1 mld km. Linia przewiozła prawie 135 mln pasażerów. Każdy samolot we flocie węgierskiego przewoźnika, składającej się z 63 Airbusów A320 i 18 A321, będącą jedną z najmłodszych w Europie, lata średnio ponad 12 h na dobę. W sumie samoloty Wizz Air wykonały prawie 880 tys. operacji lotniczych, spędzając w powietrzu ponad 1,4 mln h, co daje wynik 163 lat ciągłej pracy (A321 Wizz startuje z Gdańska, 2017-04-28, Kolejna destynacja Wizz Air, 2017-04-04, Wizz rozpoczął loty do Bilund , 2017-03-31).

Obecnie oferta Wizz Air składa się z 500 tras ze 141 lotnisk w 42 krajach, od Teneryfy na zachodzie Europy po Astanę na wschodzie. Najdłuższa trasa liczy 4639 km i łączy Katowice z Dubajem. Kolejne 40 nowych tras zacznie działać jeszcze w 2017. W okresie ostatnich 12 miesięcy, do 30 kwietnia 2017, z oferty Wizz Air skorzystało ponad 24 mln pasażerów. Każdego dnia niemal 3300 specjalistów 42 różnych narodowości dba o najwyższą jakość usług.

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: 13 rocznica pierwszego lotu Wizz Air jest doskonałą okazją do świętowania sukcesu zespołu w osiąganiu znakomitych wyników i utrzymywaniu silnego wzrostu. Jak dotąd, zaufało nam prawie 135 mln pasażerów, którzy razem z nami zdecydowali się odkrywać Europę, jak również podróżować poza granice kontynentu. Obecnie Wizz Air łączy 141 destynacje w 42 krajach, umacniając tym samym relacje biznesowe pomiędzy krajami oraz stymulując rozwój lokalnej turystyki i branży lotniczej.


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.