Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowe loty Gdańsk-Amsterdam

Lotnictwo cywilne, 13 lipca 2017

Wczoraj, w niespełna dwa miesiące po uruchomieniu nowej trasy Gdańsk-Amsterdam, holenderskie KLM ogłosiły, że od 29 października będą latały między Gdańskiem a Amsterdamem 2 razy dziennie.  Dodatkowy, codzienny lot, którego start z Gdańska jest zaplanowany na 6:50, będzie lądował w Amsterdamie o 8:45. Natomiast drugi rejs z Amsterdamu rozpocznie się o 20:50, z lądowaniem o 22:35 w Gdańsku. Zwiększenie liczby lotów z 7 do 14 tygodniowo jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami na tej trasie i optymistycznymi prognozami.

Połączenie KLM z Gdańska do Amsterdamu obsługują Embraery 190 / Zdjęcie: KLM

Od uruchomienia lotów KLM na trasie Gdańsk-Amsterdam w maju tego roku obserwujemy niesłabnące zainteresowanie przelotami na tej trasie zarówno ze strony polskich pasażerów, jak też zagranicznych gości pragnących odwiedzić bardzo ciekawy pod względem turystycznym Gdańsk. Współczynnik wykorzystania miejsc od początku był i nadal jest bardzo dobry, dlatego wyjątkowo szybko zadecydowaliśmy o drugim połączeniu dziennie. Liczymy, że z nowego rejsu ucieszą się zarówno turyści zainteresowani bogatą ofertą KLM zwłaszcza na trasach międzykontynentalnych, jak i pasażerowie biznesowi, którzy teraz mogą planować jednodniowe podróże do Holandii i do wielu miast w Europie Zachodniej – powiedział dyrektor handlowy Air France KLM na Polskę Frantisek Siling.

W porcie lotniczym Gdańsk od początku roku obsłużono ponad 2 mln pasażerów, co stanowi 14,2-% wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem. Do tak dużego postępu przyczynił się sukces KLM na trasie Amsterdam-Gdańsk. Z niecierpliwością czekaliśmy na zwiększenie ilości lotów do Amsterdamu, ponieważ już w maju można było zaobserwować duże zainteresowanie pasażerów ofertą KLM. Cieszymy się, że grupa Air France KLM doceniła potencjał portu lotniczego Gdańsk, dzięki czemu pasażerowie mogą korzystać z ogólnoświatowej oferty połączeń – podkreślił prezes zarządu portu lotniczego Gdańsk Tomasz Kloskowski (KLM lądują w Gdańsku , 2017-05-15).

KLM oferują loty do wielu unikatowych destynacji takich jak: Panama, Santiago de Chile, Mauritius, Kostaryka, chińskie Hangzhou czy wyspy Bali, Curacao, St. Maarten i wiele innych. Obecnie oferta KLM z Amsterdamu obejmuje 217 miast w blisko 100 krajach na całym świecie (Code-share KLM i Winair , 2017-07-10). Codzienne połączenie z Gdańska do Amsterdamu obsługują Embraery 190 ze 100 miejscami na pokładzie (20 w klasie biznes i 80 w klasie ekonomicznej).


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.