Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Legacy 500 zmontowany w Melbourne

Lotnictwo cywilne, 14 lipca 2017

Wczoraj w zakładach Embraera w Melbourne na Florydzie oblatano pierwszy zmontowany tam odrzutowiec klasy biznes Legacy 500. Lot przebiegał bez zakłóceń, a jego trakcie wykonano wszystkie przewidziane procedury.

Oblot pierwszego Legacy 500, zmontowanego w USA / Zdjęcie: Embraer

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego etapu programu Legacy 500 i spodziewamy się dostarczenia samolotu użytkownikowi w 3. kw. br. Lot ten jest również ważnym wydarzeniem dla naszej dzialalności w Melbourne, gdzie rozbudowaliśmy zakłady – powiedział Michael Amalfitano, prezes i dyrektor wykonawczy Embraer Executive Jets.

Legacy 500 jest czwartym modelem montowanym w zakładach Embraera w Melbourne na Florydzie, po Legacy 450 i Phenomach 100 i 300. Te ostatnie także produkowane są wyłącznie w USA. Natomiast Legacy 450 i 500 wciąż wytwarzane są w zakładach w brazylijskim São José dos Campos, mimo wcześniejszych zapowiedzi Embraera o przeniesieniu ich produkcji do Melbourne.

Pierwszym modelem montowanym na Florydzie był Phenom 100, od początku 2011. W sierpniu 2012 dołączył do niego Phenom 300, a w czerwcu 2016 – Legacy 450 (Oblot Legacy 450 zmontowanego w USA, 2016-10-05). W tym czasie zakłady w Melbourne opuściło ok. 250 odrzutowców Embraera (1100. biznesjet Embraera , 2017-05-09).


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.