Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rosyjskie okręty w Iranie

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 15 lipca 2017

12 lipca do portu Bandar-e Anzali w prowincji Gilan w Iranie zawinęły okręty Floty Kaspijskiej WMF FR. Tam ich dowódcy spotkali się z przedstawicielami dowództwa irańskiej marynarki wojennej. Na bulwarze Kods odbyła się impreza z udziałem marynarzy rosyjskich i irańskich. Zaplanowano też mecz piłkarski między drużynami obu flot.

Mały okręt artyleryjski Machaczkała wchodzi do portu Bandar-e Anzali / Zdjęcie: irna.ir

Wizyta rosyjskich okrętów, na czele z małym okrętem artyleryjskim Machaczkała, to kolejna demonstracja dobrych relacji rosyjsko-irańskich. W ostatnich miesiącach podobnych wizyt było już kilka.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.