Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS John Finn w linii

Marynarka wojenna, 17 lipca 2017

US Navy przyjęła do służby kolejny niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke.

USS John Finn nosi imię byłego oficera US Navy, który otrzymał Medal Honoru w uznaniu jego zasług i odwagi wykazanej podczas japońskiego ataku na bazę w Pearl Harbor 7 grudnia 1941 / Zdjęcie: USN

W sobotę na Hawajach odbyła się ceremonia przyjęcia do służby niszczyciela rakietowego USS John Finn (DDG 113), typu Arleigh Burke. Udział w uroczystości, którą zorganizowano na terenie bazy US Navy w Pearl Harbor, wzięli przedstawiciele dowództwa marynarki wojennej USA i producenta okrętu, grupy stoczniowej Huntington Ingalls Industries oraz członkowie załogi i ich bliscy.

US Navy odebrała USS John Finn w grudniu 2016 (Odbiór USS John Finn, 2016-12-09). Wydarzenie zbiegło się w czasie z obchodami upamiętniającymi 75. rocznicę ataku wojsk japońskich na bazę w Pearl Harbor i inne amerykańskie obiekty wojskowej w tym rejonie.

USS John Finn jest 63. niszczycielem rakietowym typu Arleigh Burke zbudowanym dla US Navy. Okręt zwodowano w marcu 2015 (Wodowanie USS John Finn, 2015-03-31), a kilka miesięcy później ochrzczono (Chrzest USS John Finn, 2015-05-04). W 2016 na Zatoce Meksykańskiej przeprowadzono serię prób odbiorczych niszczyciela (Koniec testów USS John Finn, 2016-11-14). 


Powiązane wiadomości

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.