Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przegląd remontowy USS Dwight D. Eisenhower

Marynarka wojenna, 08 sierpnia 2017

Amerykański atomowy lotniskowiec USS Dwight D. Eisenhower przejdzie kilkumiesięczny przegląd remontowy.

Przez następne sześć miesięcy USS Dwight D. Eisenhower będzie wyłączony z działań operacyjnych / Zdjęcie: USN

Atomowy lotniskowiec USS Dwight D. Eisenhower (CVN 69), typu Nimitz, opuścił Naval Station Norfolk w Wirginii 5 sierpnia i skierował się do zlokalizowanej nieopodal Norfolk Naval Shipyard, gdzie przejdzie przegląd remontowy. Prace stoczniowe mają trwać sześć miesięcy i powinny zakończyć się wiosną 2018.

Przegląd remontowy USS Dwight D. Eisenhower ma na celu utrzymanie zdatności użytkowej blisko 40-letniego okrętu. Obejmie on m.in. ocenę funkcjonowania podstawowych urządzeń pokładowych, a także naprawę lub wymianę przestarzałego i niesprawnego wyposażenia. Wyremontowane zostaną również pomieszczenia użytkowe i kajuty.

USS Dwight D. Eisenhower stacjonował w porcie macierzystym w Norfolk od ośmiu miesięcy. Pod koniec ub.r. popularny Ike i towarzyszące mu okręty lotniskowcowej grupy bojowej (CSG) nr 10 powróciły do kraju po zakończeniu misji bojowej w regionie Bliskiego Wschodu (Powrót USS Dwight D. Eisenhower, 2016-12-28). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.