Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Wizz z Katowic

Lotnictwo cywilne, 09 sierpnia 2017

Wizz Air ogłosił dzisiaj nowy kierunek z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach do Elatu-Ovdy w Izraelu. Nowa destynacja zostanie uruchomiona 30 października 2017 i będzie działać w sezonie zimowym. Węgierskie linie będą wykonywały z Katowic 2 loty tygodniowo – w poniedziałki i w piątki (Letnie nowości Pyrzowic, 2017-03-29).

Trasa z Katowic do Elatu-Ovdy zostanie uruchomiona 30 października 2017 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Międzynarodowy port lotniczy Ovda znajduje się w południowej części pustyni Negew, w odległości około 60 km na północ od miasta Elat, będącego doskonałym wyborem na słoneczny i ciepły wyjazd w środku zimy. Ze średnimi temperaturami 21-25°C, wody Morza Czerwonego oferują szeroki wachlarz możliwości takich jak snurkowanie, nurkowanie czy pływanie. To również doskonałe miejsce na różne aktywności na świeżym powietrzu w pięknej i spektakularnej pustynnej scenerii.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj nowy słoneczny kierunek z Katowic do Elatu-Ovda w Izraelu. Podkreślając nasze zaangażowanie w rozwój w regionie, liczymy na owocną współpracę z portem lotniczym Katowice i zamierzamy nadal rozszerzać naszą ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Polsce (14 mln pasażerów Wizz w Gdańsku, 2017-08-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.