Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CLA gotowe do regularnych lotów

Lotnictwo cywilne, 10 sierpnia 2017

CargoLogicAir (CLA), jedyna brytyjska linia przewożąca ładunki, jest gotowa do uruchomienia pierwszego połączenia. Inauguracja zaplanowana jest na 19 sierpnia.

Pierwsze regularne połączenie CargoLogicAir zostanie uruchomione 19 sierpnia / Zdjęcie: CLA

Dwa razy w tygodniu, we środy i soboty, Boeingi 747-400, oferujące łączną ładowność ponad 200 t, będą wykonywały loty z bazy CLA na lotnisku Londyn-Stansted do portu Mexico City, przez amerykańskie lotnisko Atlanta – Hartsfield-Jackson.

CLA otrzymała certyfikat przewoźnika lotniczego od brytyjskiego Urzędu lotnictwa cywilnego na początku 2016. Od tego czasu towarzystwo świadczy usługi czarterowe i wynajmu ACMI. Uruchomienie pierwszej regularnej trasy było możliwe dzięki odebraniu Boeinga 747-400ERF w maju 2017. Oprócz niego CLA dysponuje także jednym 747-400FSCD (na zdjęciu) i jednym 747-8F (Boeing podniósł ceny samolotów, 2017-03-29).

Odbiór naszego trzeciego towarowego Boeinga 747 oznacza, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia regularnego przewozu ładunków. Jesteśmy przekonani, że trasa, jaką wybraliśmy będzie atrakcyjna dla klientów transportujących części zamienne do samochodów, nowoczesne urządzenia, a także produkty dla przemysłu energetycznego, kosmicznego i medycznego – powiedział prezes CargoLogicAir Dmitrij Griszyn.

Nasza działalność czarterowa i ACMI umożliwiła nam udowodnienie jakości i niezawodności naszych usług, co również pomogło nam zdobyć klientów, korzystających z naszego pierwszego regularnego połączenia – dodał Sten Rossby, zarządzający operacjami CLA.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.