Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Emirates rozszerzają ofertę lotów do Kairu

Lotnictwo cywilne, 10 sierpnia 2017

Od 29 października Emirates zwiększą oferowanie na trasie do Egiptu, dodając 4 połączenia tygodniowo do Kairu. Dzięki nowej ofercie częstotliwość lotów między Dubajem a Kairem wzrośnie do 3 dziennie, a łączna liczba połączeń Emirates do egipskiej stolicy – do 21 tygodniowo.

Nowe loty na trasie Dubaj-Kair będą obsługiwane przez Boeingi 777-300ER / Zdjęcie: Emirates

Nowy lot Dubaj-Kair zaplanowano na 20:50 z lądowaniem w Kairze o 23:05. Rejs powrotny zaplanowano na 0:45 z lądowaniem na lotnisku w Dubaju o 6:15 (wszystkie czasy lokalne).

Podobnie jak dotychczasowe połączenia, nowe loty będą obsługiwane przez Boeinga 777-300ER, który zabierze na pokład 360 pasażerów w 3 klasach, oferując 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 miejsca w klasie biznes i 310 foteli w klasie ekonomicznej. Dzięki temu tygodniowe oferowanie na trasie powiększy się o 1440 miejsc.

Linie Emirates otworzyły pierwsze połączenie do Kairu w 1986, zaczynając od 3 lotów tygodniowo. Stopniowo przewoźnik rozszerzał swoją działalność, zwiększając częstotliwość i oferowanie na trasie zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Obecnie linie wykonują na trasie Kair-Dubaj 17 lotów tygodniowo. W Grupie Emirates na całym świecie pracuje na różnych stanowiskach ponad 2 tysiące Egipcjan, w tym ponad 800 członków personelu pokładowego (Nowy salon w A380 Emirates, 2017-08-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.