Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air rozwija się w Gdańsku

Lotnictwo cywilne, 10 sierpnia 2017

Umieszczając szósty samolot w bazie w porcie lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Wizz uruchomi 2 nowe kierunki z Gdańska do stolic Litwy i Portugalii i zwiększy liczbę operacji dodając stopniowo 22 dodatkowe loty tygodniowo na 9 popularnych trasach. W 2018 w ofercie sprzedaży Wizz Air będzie ponad 3 mln miejsc w gdańskiej siatce połączeń, co będzie stanowić wzrost o 26% w porównaniu do mijającego roku.

W 2018 w ofercie sprzedaży Wizz Air będzie ponad 3 mln miejsc w gdańskiej siatce połączeń / Zdjęcie: Wizz Air

Loty do Wilna wykonywane będą we wtorki, czwartki i soboty, od 21 grudnia. Dwa dni później zostanie zainaugurowana trasa do Lizbony, na której loty będą odbywać się we wtorki i soboty. Jednocześnie węgierskie towarzystwo zwiększy tygodniową liczbę połączeń na trasach do Sztokholmu-Skavsta (z 12 do 14), Oslo-Torp (z 7 do 11), Bergen, Eindhoven, Malmö i Turku   (z 5 do 7), Hamburga (z 4 do 5), Göteborga (z 3 do 4) i Rejkiawiku (z 2 do 3).

Johan Eidhagen, członek zarządu ds. marketingu w Wizz Air, powiedział: Cieszymy się, mogąc ogłosić ogromny rozwój naszej działalności w Gdańsku. Powiększając flotę do sześciu samolotów w porcie lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy tworzymy lokalnie nowe miejsca pracy w naszej linii oraz u naszych partnerów biznesowych. Dodanie dwóch nowych kierunków i zwiększenie o 22 liczby lotów tygodniowo w naszej gdańskiej siatce połączeń nie tylko zapewnia naszym klientom rozbudowaną ofertę, ale również powoduje wzrost ruchu turystycznego w Gdańsku, co pozytywnie wpływa na lokalną gospodarkę.

Nowy samolot w gdańskiej flocie umożliwi utworzenie kolejnych 36 miejsc pracy bezpośrednio w Wizz Air. Załoga w bazie w Gdańsku będzie liczyć ponad 200 osób. Gdańsk to jedno z pierwszych miast, w których węgierska linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004. Od tego czasu ponad 14 mln pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w gdańskiej siatce połączeń (14 mln pasażerów Wizz w Gdańsku, 2017-08-04).

W pierwszych 7 miesiącach 2017, Wizz Air przewiózł ponad 1,2 mln pasażerów na trasach z / do Gdańska, co stanowi wzrost o 7% w porównaniu do okresu od stycznia do lipca 2016. Wraz z ogłoszonymi dzisiaj nowymi połączeniami do Wilna i Lizbony, Wizz Air oferuje aktualnie 32 kierunki z Gdańska.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.