Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USCG dostarcza kontrabandę do Port Everglades

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 11 sierpnia 2017

Okręt Straży Wybrzeża USA dostarczył do Port Everglades ładunek kokainy zarekwirowanej przemytnikom na wschodnich wodach Oceanu Spokojnego.

Na Florydzie wyładowano 3,1 t kokainy zarekwirowanej przemytnikom na wschodnich wodach Oceanu Spokojnego / Zdjęcie: Petty Officer 3rd Class Jon-Paul Rios, USCG

W Port Everglades na Florydzie wyładowano w poniedziałek ładunek 3,1 t kokainy o wartości ok. 85 mln USD (309 mln zł). Narkotyki przetransportowano do USA na pokładzie okrętu patrolowego USCGC Escanaba (WMEC-907), typu Famous.

Wyładowany w Port Everglades ładunek przechwycono na wschodnich wodach Oceanu Spokojnego. Narkotyki zarekwirowały załogi USCGC Escanaba i okrętu patrolowego USCGC Decisive (WMEC-629), typu Reliance. Patrolowce Straży Wybrzeża USA (USCG) regularnie patrolują akweny, przez które przebiegają szlaki przemytu narkotyków i innych substancji odurzających z Ameryki Łacińskiej do USA (Sukces antynarkotykowy USCG, 2017-03-30).

W przyszłości miejsce w linii okrętów typu Famous i Reliance zajmą jednostki pozyskiwane w ramach programu Offshore Patrol Cutter. Zakłada on kupno 25 nowoczesnych patrolowców. Ich bodowę zlecono Eastern Shipbuilding Group z Panama City na Florydzie, która jest właśnie w trakcie prac nad szczegółowym projektem OPC (Ocena projektu Offshore Patrol Cutter , 2017-07-28). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.