Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakończenie szkolenia pograniczników

Służby państwowe, Strategia i polityka, 11 października 2017

Karpacki Oddział Straży Granicznej poinformował o zakończeniu projektu szkoleniowego Doskonalenie zawodowe instruktorów wyszkolenia strzeleckiego funkcjonariuszy Straży Granicznej – edycja II.

Funkcjonariusze SG zakończyli udział w drugiej edycji projektu doskonalenia zawodowego instruktorów wyszkolenia strzeleckiego prowadzonego w ramach programu Erasmus + / Zdjęcie: Karpacki Oddział SG

Projekt szkoleniowy Doskonalenie zawodowe instruktorów wyszkolenia strzeleckiego funkcjonariuszy Straży Granicznej – edycja II, został zapoczątkowany w Karpackim Ośrodku Wsparcia Straży Granicznej, a następnie przejęty przez Karpacki Oddział SG w Nowym Sączu. Zajęcia w ramach cyklu szkoleń prowadzili instruktorzy z Centrum Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Policji w Neusterlitz (Doskonalenie instruktorów strzelectwa w Niemczech, 2017-04-11).

W ramach II edycji projektu przeszkolono dwudziestu instruktorów wyszkolenia strzeleckiego z całej Straży Granicznej. Funkcjonariusze SG zapoznali się ze sposobami pracy instruktorów niemieckiej policji w zakresie przeprowadzania treningów strzeleckich, metodyki i technik szkoleniowych instruktorów strzelectwa, technik strzelectwa, sprawnego posługiwania się bronią w różnych sytuacjach oraz sprzętu i wyposażenia indywidualnego.

Uczestnicy Projektu mogli również poznać techniki szkoleniowe policji niemieckiej w zakresie posługiwania się bronią palną w sytuacjach dynamicznych, metod nauczania treningu strzeleckiego w odniesieniu do wykonywania technik interwencyjnych, technik strzelania sytuacyjnego, współpracy w parach podczas strzelania, sposobów osłaniania partnera podczas wymiany magazynka, nauki poruszania się z bronią i strzelania w grupach, nauki poruszania się z bronią w pomieszczeniach zamkniętych, sposobów wchodzenia do pomieszczeń z bronią, celem zatrzymania osoby, kształtowania umiejętności z zakresu strzelania statycznego, szybkiego, dynamicznego oraz sytuacyjnego, a także metod doskonalenia indywidualnych umiejętności strzeleckich.

Na podstawie informacji KOSG


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.