Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Beneficjenci aukcji charytatywnej na XXII Balu Lotników i Polskiej Obronności

 

Organizatorzy XXII Balu Lotników i Polskiej Obronności porozumieli się wstępnie w sprawie wskazania beneficjentów aukcji charytatywnej, która odbędzie się podczas tej imprezy. W aukcji będą mogli wziąć nie tylko uczestnicy Balu, ale także użytkownicy naszej strony internetowej. Po opublikowaniu listy przedmiotów przeznaczonych na aukcję każdy będzie mógł zaproponować swoją cenę. W szczególności będzie możliwe wylicytowanie przedmiotów, które nie zostaną zakupione bezpośrednio podczas aukcji.

 

Beneficjent wskazany przez Dowódcę Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych:

Sierż. Paweł Ślizak z Dowództwa Operacyjnego RSZ. W 2004 podczas wykonywania zadań w PKW Irak został ranny. Ma status weterana z 75-% uszczerbkiem na zdrowiu. Także jego córka, która urodziła się z wadą serca, wymaga specjalistycznego leczenia.

 

Beneficjent wskazany przez Rektora-Komendanta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie:

Konrad Mielczarek, lat 21, były student Dęblińskiej Szkoły Orląt. 5 kwietnia 2016 uległ wypadkowi, w którym został porażony czterokończynowo. Aktualnie nie jest w stanie samodzielnie poruszać się na wózku. Ma nadzieję, że dzięki dalszej rehabilitacji będzie mógł się usamodzielnić.

 

Lista beneficjentów może ulec zmianie w wyniku kolejnych ustaleń i analiz prowadzonych przez organizatorów i partnerów Balu.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.