Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mamy przyjemność przypomnieć, że w sobotę 10 lutego 2018 o 19:00 w niezwykłej scenerii Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie rozpocznie się XXIII Bal Lotników i Polskiej Obronności. Spotkają się na nim liderzy polskich środowisk lotniczych i obronnych – lotnicy, żołnierze, przedstawiciele przemysłu, lotnictwa sportowego i komunikacyjnego. Organizatorami Balu są wydawca i redakcja ML Skrzydlata Polska i RAPORT-wto przy wsparciu Muzeum Lotnictwa Polskiego, Aeroklubu Polskiego i Fundacji Ludzi Lotnictwa. Bal otworzy społeczne obchody Stulecia Lotnictwa Polskiego. Na Bal zaprosiliśmy też organizatorów Balonowych Mistrzostw Świata Kobiet 2018 i twórców filmu Dywizjon 303 o bohaterskich polskich pilotach z czasów II wojny światowej. W czasie Balu zostaną wręczone nagrody dla Złotej Dziesiątki sportowców lotniczych i najlepszych lotników wojskowych.

Ważnym elementem Balu będzie aukcja charytatywna. Środki zebrane podczas aukcji – jak co roku – przekażemy konkretnej osobie lub osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w potrzebie. Wskazali ich Dowódca Operacyjny i Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych, którzy osobiście lub poprzez swych przedstawicieli pojawią się na Balu. Warto przypomnieć, że w efekcie przeprowadzonych dotąd aukcji uczestnicy Balów zebrali już blisko 850 tysięcy złotych, które otrzymali potrzebujący.

Informujemy, że nadal istnieje możliwość dołączenia do grona Partnerów Balu i zyskania satysfakcji ze wsparcia szlachetnego celu aukcji. Planujemy bowiem przekazanie na rzecz jej beneficjentów – jak to czynimy od lat – części pieniędzy uzyskanych od wspierających Bal.

Z lotniczo-obronnym pozdrowieniem, 

Grzegorz Sobczak
Redaktor Naczelny
ML Skrzydlata Polska

Michał Likowski
Redaktor Naczelny
RAPORT-wto

KONTAKT:

Grzegorz Sobczak, tel.: 606 612 216, e-mail: gs@altair.com.pl
Michał Likowski, tel.: 784 567 702, e-mail: ml@altair.com.pl
Tomasz Hypki, tel.: 602 434 016, e-mail: thp@altair.com.pl
Wojciech Łuczak, tel.: 604 523 290, e-mail: wl@altair.com.pl

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.