Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.Broń i Amunicja - 02/2007

Tematem przewodnim numeru są, odbywające się co roku w Norymberdze, targi IWA 2007 & Outdoor Classic, opisowi nowości pokazanych w sześciu wystawowych halach poświęcono cykl artykułów pod zbiorczym tytułem IWA w IV aktach oraz obszerny tekst opisujący najnowszą rodzinę celowników Swarovski Z6, o rewolucyjnych parametrach. W dziale Myśliwska rozpoczął się krótki cykl prezentujący znaki (klejmy) na broni myśliwskiej, w dziale Bojowa tym razem opis prób stworzenia uniwersalnej konstrukcji strzeleckiej, pozwalających na stworzenie z dostępnych komponentów - dosłownie, jak z klocków - odpowiedniego karabinka. W dziale Rekreacyjna, artykułem o pudłach, skrzynkach i torbach, kończą się zimowe gawędy o konserwacji broni czarnoprochowej i dodatkowych akcesoriach. Po nim, jak zwykle powstały we współpracy z portalem knives.pl, zamieszczony został tekst poświęcony najmniejszym nożom, zazwyczaj noszonym na szyi. W dziale Sportowa zamieszczono test interesującego pistoletu rozwijanego przez naszych południowych sąsiadów - słowackiego Grand Powera (w odmianie K100, K100 Mk 6 oraz krótkiej P1). Poza tym znalazła się tam relacja z jubileuszowych zawodów z okazji X-lecia zabrzańskiego Związku Strzelectwa Praktycznego. W dziale Jednostki Specjalne - ZIS działający w ramach Straży Granicznej na lotnisku Okęcie, suplement do tekstu poświęconego ŻW, zamieszczonego w BiA06/2006, dotyczący istniejącej w latach 1993-1997 GIP ŻW oraz osprzęt taktyczny do karabinka AK/AKM.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.