Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.LOTNISKO 2013 - Materiały konferencyjne

Numer Specjalny Skrzydlatej Polski - Konferencja Lotnisko 2013

Z NOWĄ STRATEGIĄ

Początek roku przyniósł wiele nowego jeśli chodzi o branżę portów lotniczych w Polsce. Pojawiła się szersza oferta dostępności paliw na największych lotniskach komunikacyjnych. Na Lotnisku Chopina w Warszawie pojawił się nowy poważny dostawca – LOTOS Tank, należący do Grupy Kapitałowej Lotos, który będzie w Warszawie dostarczał paliwo m.in. samolotom Lufthansy. Na lotnisku Katowice-Pyrzowice pojawił się Shell Aviation. W ten sposób liczba dostawców paliw w katowickim porcie lotniczym zwiększyła się do trzech, obok Petrolotu i Baltic Ground Services. W tym kontekście ciekawie wypada deklaracja złożona przez przedstawicieli Shell Aviation, że jest zainteresowany obecnością w regionalnych portach lotniczych o dużym potencjale. Możliwe, że następnym lotniskiem z usługami Shella będzie lotnisko Kraków-Balice im. Jana Pawła II. [...]


Uwaga: Wydania elektroniczne (wydania online) do poprawnego wyświetlania wymagają zaktualizowanej nowoczesnej przeglądarki internetowej. Jeśli twoja przeglądarka nie jest aktualizowana nie będziesz w stanie uruchomić wydań elektronicznych.
Drukuj Góra