Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rosjanie zmodernizują kolejne peruwiańskie MiG-29

Lotnictwo wojskowe, 21 maja 2013

Agencja RIA Nowosti poinformowała, że umowa w sprawie modernizacji kolejnych peruwiańskich MiG-29 zostanie zawarta do końca bieżącego miesiąca.

Zdjęcie: panamericandefense

Są to słowa Konstantina Biriulina, zastępcy federalnej służby współpracy wojenno-technicznej FR. Dodał on, że samoloty przejdą remont kapitalny.

W 1997 Peru zakupiło ok. 20 MiG-29S od Białorusi. W 2008 rząd w Limie zawarł z RKS MiG kontrakt na modernizację 8 samolotów do standardu -SMT. Prace zakończono w ub. r., z ponad dwuletnim opóźnieniem (MiG-i wróciły do Peru, 2012-08-17).

Także w 2012 Rosjanie zmodernizowali 7 peruwiańskich śmigłowców uderzeniowych Mi-25. Umowa opiewała na 20 mln USD. Obecnie wojska lotnicze Peru mają na stanie 18 Mi-25/35P (Zmodernizowane Mi-25 dla FAP, 2012-10-22).

Niedawno pojawiły się doniesienia o możliwości zakupu przez Peru kolejnych transportowych Mi-171 (Kolejne rosyjskie śmigłowce dla Peru?, 2013-04-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra