Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wsparcie BAE Systems dla australijskich Hawków

Lotnictwo wojskowe, 11 lipca 2013

BAE Systems rozpoczęło realizację nowego kontraktu, będącego kontynuacją usług wsparcia logistycznego dla floty samolotów Hawk 127 Royal Australian Air Force (RAAF).

Obecnie królewskie wojska lotnicze Australii mają na stanie 33 samoloty Hawk 127, które stacjonują w bazach Williamtown i Pearce / Zdjęcie: RAAF

Kontrakt zawarto na 5 lat, z możliwością przedłużenia do 2026. Jego zakres obejmuje obsługę techniczną, wsparcie inżynierskie i logistyczne, dostawy części zamiennych oraz wsparcie systemu szkolenia. Obecnie Royal Australian Air Force (królewskie wojska lotnicze Australii) mają na stanie 33 samoloty szkolno-bojowe BAE Systems Hawk 127, które stacjonują w bazach RAAF Williamtown i RAAF Pearce (Wznowienie lotów australijskich Hawków, 2010-10-21, Australia wznawia loty Hawków, 2013-02-13).

Umowa weszła w życie 1 lipca br. Jej wartość wynosi 435 mln USD. Dzięki niej Hawki 127 przez następną dekadę będzie używany do szkolenia przyszłych pilotów, którzy zasiądą za sterami samolotów bojowych F/A-18A Hornet i F/A-18F Super Hornet, a następnie F-35 Lightning II, gdy wejdą one do służby.

Steve Drury, dyrektor działu BAE Systems Australia, poinformował, że realizacja kontraktu przyniesie RAAF ponad 5% oszczędności w czasie objętym umową, bez pogorszenia jakości i dostępności usług.

Lokalizacja dowództwa 78. Skrzydła RAAF w zakładach BAE Systems w Williamtown zapewni jeszcze lepszą współpracę obydwu stron. Pracami związanymi z flotą Hawków 127 zajmuje się 145 pracowników w bazie Williamtown i 42 osoby w bazie Pearce.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.