Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Opóźnia się chrzest pierwszego Zumwalta

Marynarka wojenna, 14 października 2013

Zaplanowana na bieżący tydzień ceremonia chrztu pierwszego niszczyciela typu Zumwalt, przyszłego USS Zumwalt (DDG 1000), została odwołana. Jej nowy termin ma zostać ustalony w najbliższym czasie.

USS Zumwalt (DDG 1000) podczas budowy na terenie zakładów stoczniowych General Dynamics Bath Iron Works w Maine. Odłożenie w czasie ceremonii chrztu okrętu nie powinno wpłynąć na termin jego wdrażania do służby. Według planów US Navy, niszczyciel ma wejść do linii w 2015 / Zdjęcie: Global Military Review

Ceremonia chrztu USS Zumwalt (Stępka pod pierwszego Zumwalta, 2011-11-19) miała pierwotnie odbyć się 19 października na terenie należących do General Dynamics zakładów stoczniowych Bath Iron Works. Pod koniec zeszłego tygodnia przedstawiciele US Navy poinformowali jednak o jej odwołaniu i przełożeniu na bliżej nieokreślony termin.

Powodem decyzji o odwołaniu chrztu USS Zumwalt są problemy budżetowe rządu federalnego, które doprowadziły do czasowego zamknięcia wielu rządowych instytucji, a siły zbrojne USA zmusiły do ograniczenia wydatków i przełożenia w czasie wielu zaplanowanych na obecne tygodnie uroczystości.

Nowy termin chrztu USS Zumwalt ma dopiero zostać ustalony. W ocenie komentatorów nie dojdzie do niego, nim w życie nie wejdzie nowa ustawa budżetowa rządu federalnego. Sytuacja ta nie powinna jednak wpłynąć na terminarz wdrażania okrętu do służby.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.