Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

RwandAir odebrały Q400 NextGen

Lotnictwo cywilne, 28 lutego 2014

Bombardier dostarczył liniom RwandAir turbośmigłowego Q400 NextGen, zamówionego w ub. r.

Wymiana dokumentów pomiędzy przedstawicielami Bombardier Aerospace i RwandAir, po odebraniu samolotu

Wczoraj w zakładach w Toronto miało miejsce uroczyste przekazanie samolotu turbośmigłowego komunikacji regionalnej Bombardier Q400 Next Gen przedstawicielom linii lotniczych RwandAir. Umowa jego zakupu, za sumę 33 mln USD (ok. 100 mln zł), została podpisana w kwietniu ub. r. Samolot przystosowany jest do przewozu 67 pasażerów w konfiguracji dwuklasowej.

RwandAir są narodową linią lotniczą tego kraju. Głównym węzłem jest międzynarodowy port lotniczy Kigali, położony 12 km na wschód od stolicy państwa.

Najnowszy nabytek RwandAir – turbośmigłowy Bombardier Q400 NextGen w locie / Zdjęcia: Bombardier

Siatka połączeń przewoźnika obejmuje destynacje w Burundi, Gabonie, Ghanie, Kenii, Kongo, Nigerii, Republice Południowej Afryki, Rwandzie, Tanzanii i Ugandzie oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Flota towarzystwa składa się obecnie z 6 odrzutowców – 2 Boeingów 737-700, pary 737-800 i 2 Bombardierów CRJ900 NextGen oraz 2 samolotów turbośmigłowych produkcji kanadyjskiej – wspomnianego na wstępie Q400 NextGen i Dasha 8-102.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.