Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IWA 2014: Nowości Vertx

Przemysł zbrojeniowy, 09 marca 2014

Amerykańska Vertx odwiedziła niemiecką Norymbergę uzbrojona w najnowsze rozwiązania: serię plecaków EDC Gamut/Plus i toreb EDC Satchel i Courier.

Nowa torba Vertx z odsłoniętym przednim panelem. Zapewnia to szybki dostęp do najpotrzebniejszego ekwipunku. Naszyte odcinki miękkiego rzepa pozwalają zamocować identyfikatory i odsłonić je dopiero w ostatniej chwili

Zarówno plecaki jak i torby stworzono z myślą o codziennym użytkowaniu przez przedstawicieli służb mundurowych. Duża liczba kieszeni wewnętrznych i przegród pozwala zachować ład wśród zawartości. Dodatkowo każda z nich ma szybko dostępną przestrzeń do skrytego przenoszenia broni krótkiej.

Wnętrza plecaków i toreb mają jasną podszewkę z rzepopodobnego materiału. Ułatwia to odnalezienie i rozpoznanie zawartości oraz mocowanie dodatkowych akcesoriów / Zdjęcia: Jarosław Lis

Wnętrze wykonano z materiału przypominającego właściwościami miękki rzep. Dzięki temu można dopiąć w środku dodatkowe akcesoria, a jasny kolor ułatwia odnalezienie i rozpoznanie zawartości. W przedniej części znalazła się specjalna kieszeń na identyfikator. Vertx przewidział w swoich produktach przegrodę na wkład balistyczny. Umożliwia to zasłonienie się torbą lub plecakiem w razie konieczności i ochronę przed pociskami.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.