Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Ravin 500 w RPA

Lotnictwo cywilne, 16 marca 2014

W RPA rozbił się samolot Ravin 500. W katastrofie zginęły 3 osoby.

Ravin 500 zarejestrowany w RPA. Zdjęcie z 2009 / Zdjęcie: Doug Robertson

Wczoraj późnym popołudniem niedaleko Camperdown rozbił się samolot Ravin 500. Spadł na plantację trzciny cukrowej. Spalone szczątki samolotu znaleziono na przestrzeni 800 metrów od miejsca zderzenia z ziemią. Według świadków, maszyna rozbiła się w powietrzu, jeszcze przed uderzeniem w ziemię.

Samolot leciał z Durbanu. Zabrał pasażerów z Wonderboom w Pretorii. Miał wylądować w Virginia Airport. Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

W katastrofie zginęły 3 osoby. Wszyscy lecący samolotem. Ciała dwóch z nich znaleziono w pobliżu wraku kadłuba, a trzeciego w trzcinach.

Rozbity samolot, dolnopłat Ravin 500 był własnością prywatną.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.