Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Południowokoreańskie C-130J przekazane

Lotnictwo wojskowe, 28 marca 2014

Lockheed Martin przekazał wojskom lotniczym Republiki Korei 2 transportowce C-130J.

 Jeden z dwóch nowych C-130J wojsk lotniczych Republiki Korei / Zdjęcie: Lockheed Martin

Najnowsze samoloty transportowe przeznaczone dla Daehanminguk Gong-gun (wojsk lotniczych Republiki Korei) zostały przekazane ich przedstawicielom wczoraj, na terenie zakładów Lockheed Martina w Marietta.

Rząd w Seulu zawarł porozumienie z Amerykanami, dotyczące zakupu 4 C-130J Super Hercules, w 2010. Pierwszy z nich, wyróżniający się nowym kamuflażem, został oblatany w sierpniu 2013 (Nowe malowanie koreańskich C-130J, 2013-06-21).

Nowe transportowce rozpoczną służbę w następnym miesiącu. Dwa kolejne zostaną dostarczone Koreańczykom w czerwcu. Producent zapewni szkolenie załóg lotniczych i personelu obsługowego na mocy oddzielnego, 2-letniego kontraktu.

Aktualnie Daehanminguk Gong-gun mają na stanie 12 starszych Herculesów, w wersji C-130H.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.