Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Embraery 190 dla Borajet

Lotnictwo cywilne, 08 lipca 2014

Turecki przewoźnik wyleasinguje 4 Embraery 190. Ich loty rozpoczną się w bieżącym miesiącu.

Jeden z 4 Embraerów 190, jakie trafią do floty tureckiego towarzystwa / Zdjęcie: Borajet Havayolları

Prywatne regionalne linie lotnicze Borajet Havayolları z Turcji podpisały z Embraerem umowę pozyskania 4 odrzutowców Embraer 190 (Lepsze wyniki Embraera, 2014-01-15). Rozpoczęcie przez nie operacji lotniczych ma nastąpić przed końcem lipca.

Samoloty, o pojemności 100 miejsc, w konfiguracji jednoklasowej, zostaną wyleasingowane od jednego z wyspecjalizowanych przedsiębiorstw zajmujących się tą działalnością (mówi się o GE Capital Aviation Services).

Tureckie towarzystwo, którego główną siedzibą jest międzynarodowy port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen, rozpoczęło działalność w maju 2010. Obecnie jego flota składa się z 5 turbośmigłowych ATR 72-500. Siatka połączeń obejmuje destynacje w Turcji i jedną sezonową trasę na grecką wyspę Mykonos.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.