Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się nigeryjski Mi-35P

Lotnictwo wojskowe, 22 lipca 2014

Wczoraj w czasie lotu treningowego rozbił się śmigłowiec uderzeniowy Mi-35P wojsk lotniczych Nigerii. Zginęło lecących nim dwóch żołnierzy, a trzeci został ciężko ranny.

Śmigłowiec uderzeniowy nigeryjskich wojsk lotniczych Mi-35P wykonywał wczoraj po południu rutynowy lot treningowy. Na jego pokładzie znajdowało się dwóch pilotów i technik. Lot odbywał się w stanie Borno. Niedaleko South of Bama śmigłowiec rozbił się z powodu problemów technicznych.

Władze wojskowe zapewniają, że w zniszczeniu śmigłowca nie mieli udziału rebelianci. W katastrofie zginęło pierwszy pilot i technik. Drugiemu pilotowi udało się przeżyć. W ciężkim stanie przewieziono go do szpitala.

Rozbity śmigłowiec to Mil Mi-35P produkcji rosyjskiej (Nigeria chce się dozbroić , 2014-04-17). Nigeria kupiła ich 8. Nigeryjskie Mi-35P biorą obecnie udział w operacji w Mali.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.