Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

32 LAV II dla Peru

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 25 lipca 2014

Peru kupiło 32 kołowe transportery opancerzone LAV II. Pojazdy trafią do dwóch batalionów piechoty morskiej.

Umowa z GDLS zawiera w sobie pakiet wsparcia logistycznego i technicznego marynarki wojennej Peru. Za dostawę części zamiennych do LAV II będą odpowiadały peruwiańskie przedsiębiorstwa, współpracujące z kanadyjskim producentem / Zdjęcie: GDLS

Peru ogłosiło wczoraj zakup za 67 mln USD (206,4 mln zł) 32 pojazdy LAV II w odmianie kołowego transportera opancerzonego i wozu ewakuacji medycznej. Dostawy rozpoczną się w połowie 2015. Za ich produkcję odpowiadać będzie General Dynamics Land Systems-Canada.

Zakupione pojazdy trafią do dwóch batalionów piechoty morskiej marynarki wojennej Peru (Infantería de Marina del Perú), Batallón de Infantería de Marina nro. 1 Guarnición de Marina i Batallón de Infantería de Marina nro. 2 Guardia Chalaca.

Umowa o zakupie LAV II ma charakter porozumienia rządowego, w którym Ottawa występuje jako pośrednik między GDLS a Limą. Gwarantuje to włączenie rodzimych przedsiębiorstw w produkcję wozów, w tym doposażenie ich w odpowiednie wyposażenie pokładowe, takie jak np. urządzenia łączności radiowej, zwiększające kompatybilność transporterów z innym wyposażeniem marynarki wojennej Peru.

Kto LAV II to kolejny w ostatnich dniach nabytek marynarki wojennej Peru. W zeszłym tygodniu Lima kupiła holenderski okręt zaopatrzeniowy, HNLMS Amsterdam (HNLMS Amsterdam sprzedany, 2014-07-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.