Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mazury Air Show 2014

Lotnictwo cywilne, 31 lipca 2014

W najbliższy weekend w Giżycku odbędzie się festyn lotniczy Mazury Air Show 2014.

Mazury Air Show 2014 rozpoczną się już jutro o godz. 15:00, konferencją prasową na lotnisku Kętrzyn-Wilamowo. W sobotę, 2 sierpnia, o godz. 10:30 rozpocznie się ceremonia otwarcia w giżyckim Amfiteatrze. Po niej, w godz. 12:00-14:00 i 16:00-18:00 odbędą się dwa bloki pokazów lotniczych. O 22:00 zaplanowano pokaz sztucznych ogni na molo portu żeglugi.

W niedzielę popisy pilotów można będzie obserwować od 11:00 do 14:00. Następnie wystąpi Orkiestra Wojskowa. Uroczyste zakończenie imprezy, także w Amfiteatrze rozpocznie się o 14:30.

Wystawa statyczna statków powietrznych zlokalizowana zostanie na lotnisku Kętrzyn-Wilamowo. Będzie ono także miejscem przygotowań, startów i lądowań zaproszonych gości. Natomiast pokazy odbywać się będą w Giżycku, nad wodami jeziora Niegocin.

W tym roku swoją obecność zapowiedzieli znani na całym świecie piloci akrobacyjni: Marek Choim i Uwe Zimmerman oraz The Flying Bulls Aerobatic Duo i Zespół Akrobacyjny Orlik. Oprócz nich pojawią się także samolot transportowy C-130E Hercules, śmigłowce bojowe Mi-24 i replika samolotu RWD-5 bis. Swoje możliwości zaprezentuje też 2. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza.

Widzowie znajdujący się na pokładach jednostek pływających będą mieli możliwość śledzenia relacji z Mazury Air Show w jedynym swego rodzaju radiu, nadającym audycję na częstotliwości 93,5 MHz. Tegoroczne pokazy komentować będzie Tadeusz Sznuk.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.