Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BMPT zmienia nazwę

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 09 listopada 2014

Uralwagonzawod zmienił nazwę BMPT na BMOP. Dotychczasowa Bojowa maszyna wsparcia czołgów będzie teraz maszyną wsparcia ogniowego.

Szefowie Uralwagonzawodu uznali, że główną przyczyną słabej sprzedaży BMPT (Bojewaja Maszina Poddierżki Tankow) jest jej nazwa (Eurosatory: T-90SM i Terminator, 2012-06-16). Potencjalni klienci nie rozumieją potrzeby wspierania ogniowego czołgów. Szukają natomiast systemów szeroko pojętego wsparcia ogniowego na polu walki.

- Taką faktycznie rolę pełni BMPT – powiedział Wiaczesław Chalitow, wiceszef korporacji Uralwagonzawod. Dlatego zmieniliśmy jego nazwę na BMOP (Bojewaja Maszina Ogniewoj Poddierżki). Pod tą nazwą wozy ma być łatwiej sprzedawać nie tylko armii rosyjskiej, ale i klientom zagranicznym.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.