Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Selfie z bsl

Lotnictwo cywilne, 11 listopada 2014

Intel postanowił zainwestować 500 tys. USD w start-up, który projektuje miniaturowy czterowirnikowiec przenoszony na przegubie ręki. Ma on wykonywać zdjęcia właściciela w trudnych sytuacjach.

Start-up Nixie (rusałka) rozwija projekt miniaturowego czterowirnikowca, który może być przenoszony na przegubie ręki. Ma on być wyposażony w kamerę wysokiej rozdzielczości. Właściciel urządzenia będzie mógł dzięki niemu rejestrować zdjęcia z miejsc normalnie niedostępnych. Dotyczy to na przykład alpinistów wspinających się po stromym zboczu lub reporterów w tłumie. Po wykonaniu zdjęcia mikro-bsl ma wracać do właściciela. A w międzyczasie przekazywać uzyskane obrazy do jego smartfona.

Projekt Nixie jest jednym z wielu powstałych w ramach konkursu Make it Wearable (Zdatny do noszenia), który Intel ogłosił w styczniu br. Chodzi o nowatorskie urządzenia, które człowiek będzie mógł nosić ze sobą, albo na sobie. Nagroda Intela ma umożliwić zbudowanie prototypów, które będą mogły po badaniach stanowić podstawę do rozpoczęcia produkcji rynkowej.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.