Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nano prezent

Lotnictwo cywilne, 25 listopada 2014

Za 35 USD można kupić miniaturowy czterowirnikowiec, którym może sterować prawie każdy. To świetny prezent świąteczny, ale tylko w USA.

SKEYE Nano Drone startuje z dłoni pilota

W USA można kupić najmniejszy na świecie, ogólnie dostępny czterowirnikowiec, SKEYE Nano Drone. Jego wymiary wynoszą zaledwie 40x40 mm (Selfie z bsl, 2014-11-11; Bezzałogowy ambulans, 2014-11-02; Jastrząb zaatakował bsl, 2014-10-11). Można nim sterować w trzech trybach: dla początkujących, dla bardziej zaawansowanych i dla ekspertów. Ci ostatni mogą wykonywać skomplikowane figury akrobacyjne, w tym przewroty i pętle. W świątecznej promocji mikro-bsl kosztuje zaledwie 35 USD (120 zł, zwykła cena to 59 USD, czyli 200 zł).

Masa SKEYE Nano Drone wynosi zaledwie 11,9 g. Po 30 minutach ładowania akumulatorów Li-Ion o napięciu 3,7 V i pojemności 100 mAh aparat może utrzymywać się w powietrzu przez 7-8 minut. Zasięg 4-kanałowej aparatury sterującej wynosi ok. 50 m / Zdjęcia: TRNDlabs

SKEYE Nano Drone jest wyposażony w piezoelektryczne żyroskopy i przyspieszeniomierze, które zapewniają znakomitą stateczność i zwrotność. Bsl może poruszać się we wnętrzach, startując i lądując na dłoni pilota. Oświetlenie LED umożliwia loty także w ciemności. Aparatowi brakuje jedynie kamery, co dla użytkowników większych bsl może być istotną wadą.

SKEYE Nano Drone można zamówić jedynie w USA. Na dostawę trzeba poczekać nawet 2 tygodnie. Jeden klient może zamówić nie więcej niż 3 mikro-bsl.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.