Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekord Balu Lotników

Lotnictwo cywilne, Lotnictwo wojskowe, 15 lutego 2015

Ważnym punktem XX Balu Lotników i Polskiej Obronności była coroczna aukcja charytatywna. Organizatorom  udało się zebrać rekordowe 101 350 zł. Środki zostaną przekazane osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Jak co roku zebrani na Balu Lotników i Polskiej Obronności goście wzięli udział w aukcji charytatywnej. Licytację przeprowadził wiceprezes Agencji Lotniczej ALTAIR, Wojciech Łuczak

Jak co roku zebrani na Balu Lotników i Polskiej Obronności goście wzięli udział w aukcji charytatywnej. Licytację przeprowadził wiceprezes Agencji Lotniczej ALTAIR Sp. z o.o., Wojciech Łuczak. Organizatorom udało się zebrać  101 350 zł, co jest rekordem w historii tej imprezy. Środki finansowe zostaną przekazane osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

10 lutego 2015 w siedzibie Agencji Lotniczej Altair w warszawie organizatorzy XX Balu Lotników i Polskiej Obronności rozpatrzyli 17 propozycji i wniosków w sprawie udzielenia pomocy osobom poszkodowanym przez los. Na podstawie dostarczonych dokumentów podjęto decyzję, że w bieżącym roku pomoc przeznaczona będzie dla Pani Oliwii Jasieńskiej – Rocławskiej i jej syna Artusia.

Organizatorom udało się zebrać  101 350 zł, co jest rekordem w historii tej imprezy. Środki finansowe zostaną przekazane osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej

Pani Oliwia jest członkiem Aeroklubu Lubelskiego – pilotem balonowym. Wielokrotnie reprezentowała Polskę w ważnych zawodach balonowych. Od 2014 roku walczy z chorobą nowotworową. Jest po pierwszej operacji i przed serią zabiegów chemicznych. Jej syn Artuś ma obecnie 6 lat. Urodził się jako wcześniak z wieloma problemami zdrowotnymi. Przeszedł już 6 operacji, m.in. serca, układu trawiennego, choroba jelita grubego, hipoplazję płuc oraz operację oczu. W trakcie swojego krótkiego życia 22 razy u Artusia dokonano transfuzji krwi.

Uczestnicy dotychczasowych Balów zebrali już ponad 600 tys. zł na cele charytatywne. Pieniądze są przekazywane potrzebującym poprzez fundacje współpracujące z organizatorami Balów. W bieżącym roku będzie to fundacja Polskie Forum Bezpieczeństwa.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.