Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aresztowanie za lot bezzałogowca

Lotnictwo cywilne, 29 marca 2015

5 Chińczyków i obywatel Sri Lanki zostali aresztowani za wykonanie lotu bezzałogowcem w pobliżu Fortu Colombo. Według władz, wiedzieli o tym, że jest to nielegalne.

Zatrzymani używali do fotografowania Fortu Colombo popularnego czterowirnikowca DJI Phantom 2. Fort Colombo był przez kilka wieków ważnym umocnieniem na wybrzeżu / Zdjęcie: Google Earth

Wczoraj po południu policja aresztowała 5 Chińczyków i obywatela Sri Lanki za wykonanie lotu bezzałogowcem w rejonie Fortu Colombo. Ich czterowirnikowiec Phantom 2 był wyposażony w kamerę. Takie loty są w Colombo zabronione.

Policja poinformowała, że zatrzymani wiedzieli o obowiązującym zakazie. Wynika to ze złożonych przez nich zeznań. Po przesłuchaniach zatrzymanych zwolniono.

Fort Colombo został zbudowany przez Portugalczyków w XVI wieku. Obecnie jest ważnym ośrodkiem finansowym z giełdą (CSE) i Bank of Ceylon. Mieści się tam wiele urzędów państwowych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.