Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Montaż pierwszego A350 dla TAM

Lotnictwo cywilne, 17 maja 2015

W Tuluzie trwa montaż pierwszego samolotu Airbus A350-900, przeznaczonego dla linii TAM.

Pierwszy A350 dla TAM zostanie przekazany użytkownikowi w grudniu br. / Zdjęcie: Airbus

W zakładach Airbusa w Tuluzie trwa obecnie montaż końcowy pierwszego samolotu szerokokadłubowego A350-900, przeznaczonego dla brazylijskich linii TAM. Przewoźnik zamówił 27 samolotów tego typu. Pierwszy z nich ma trafić do Brazylii w grudniu br.

TAM zamierza rozpocząć jego loty komercyjne już w styczniu 2016. Brazylijczycy będą czwartym w świecie i pierwszym w Amerykach użytkownikiem tego typu. Dotychczas A350-900 odebrały jedynie Qatar Airways (Pierwszy A350 dla Qatar Airways, 2014-12-22). Na swoją kolej czekają Vietnam Airlines i Finnar (Wietnamski A350 opuszcza lakiernię, 2015-03-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra