Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekordowy eksport chińskich bsl

Lotnictwo cywilne, 05 lipca 2015

W pięciu pierwszych miesiącach 2015 ChRL wyeksportowała 160 tysięcy cywilnych bezzałogowców. Blisko 70 razy więcej niż w podobnym okresie ub.r.

Najbardziej popularny bsl DJI – Phantom 2

Chińskie władze celne poinformowały, że od stycznia do maja 2015 zarejestrowały eksport 160 tysięcy cywilnych bezzałogowych statków latających (bsl). Ich wartość przekroczyła 750 mln juanów (ok. 120 mln USD). Liczba wyeksportowanych bsl jest 69 razy większa niż w podobnym okresie 2014, a ich wartość jest większa 55 razy.

Głównym producentem i eksporterem chińskich bsl jest DJI. Miasto Shenzhen, które jest jej siedzibą, odpowiada za 99% całego tego eksportu. DJI sprzedaje ok. 70% całej światowej produkcji komercyjnych i rekreacyjnych bsl służących głównie do fotografowania i filmowania z powietrza. Główne rynki importowe jej wyrobów to Ameryka Północna i Europa (Bezzałogowce nad Krakowem, 2015-06-21; Bsl ranił Enrique Iglesiasa, 2015-06-01; Bsl przemycają narkotyki do więzień, 2015-03-22). Liczbę cywilnych bsl w ChRL szacuje się na 20 tysięcy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.