Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Amunicja od Rheinmetalla

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 10 listopada 2015

Niemiecki producent otrzymał zlecenie na dostawę 120-mm amunicji czołgowej.

Do 2018 Rheinmetall dostarczy nieujawnionemu klientowi 120-mm amunicję czołgową DM78A1/A3. Uzbrojenie zostanie użyte do celów szkoleniowych / Zdjęcie: Rheinmetall

Rheinmetall zdobył zlecenie na dostawę 120-mm pocisków podkalibrowych DM78A1/A3. Wartość anonsowanego przed kilkoma dniami kontraktu wyniesie ok. 20 mln euro (84,9 mln zł). Dostawy zostaną zrealizowane w 2 oddzielnych transzach i odbędą się w latach 2016-2018.

Zgodnie z przyjętą zasadą producent z Niemiec odmówił podania informacji o zamawiającym. Wiadomo jedynie, że amunicja trafi do jednego z zagranicznych klientów niemieckiego przedsiębiorstwa. Uzbrojenie zostanie użyte do szkolenia załóg i na potrzeby wielonarodowych ćwiczeń wojskowych.

W ostatnich miesiącach Rheinmetall otrzymał serię zleceń na produkowaną amunicję czołgową. Latem niemieckie przedsiębiorstwo poinformowało o zdobyciu zamówienia na dostawę 120-mm przeciwpancernych pocisków podkalibrowych stabilizowanych brzechwowo z odrzucanym sabotem DM63A1 dla nieujawnionego odbiorcy (Zamówienie na DM63A1, 2015-08-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.